Ogłoszenia Duszpasterskie 22-09-2019

1. Serdeczne podziękowanie kierujemy do Wszystkich zaangażowanych w organizację
    i przebieg parafialnego odpustu. Niech Pan Bóg wynagrodzi ofiarowany czas i siły. Dziękujemy także wszystkim ofiarodawcom nagród, fantów, a także ciast. Za wszelkie okazane dobro serdeczne: Bóg zapłać! W sali Aniołów Stróżów są wciąż do odebrania blachy po cieście.

2. Zapraszamy na nabożeństwa:

• w niedzielę o 16.15 adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie

• we wtorek o 17.30 do św. Józefa

• w środę o 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy

1. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Chór HOSANNA we wtorki o godz. 18.00 i piątki o godz. 17.30

• MAMITA dla młodych we wtorek po Mszy młodzieżowej

• Grupa Biblijna we wtorek o godz. 19.00

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Mężczyźni św. Józefa w środę o godz. 19.15

• Apostolstwo Cudownego Medalika w piątek po Mszy św. wieczornej

• Grupa żon św. Rity w sobotę o godz. 9.00

1. Zapraszamy na Msze św. szkolne: dla młodzieży we wtorek o 19.00 dla dzieci w piątek
    o 16.30

1. Dzieci klas 6 SP rozpoczynają przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Spotkanie organizacyjne dla dzieci i rodziców oraz zapisy na I rok w najbliższą środę 25.09.
    o godz. 1845. w kościele.

1. Pielgrzymka Szlakiem Piastowskim wyrusza w czwartek 26.09. Pielgrzymów zapraszamy na Mszę św. w kościele o godz. 5.30, a po niej wyjazd ok. godz. 6.00.

1. W czwartek o godz. 19.00 kolejna katecheza z cyklu Seminarium Odnowy Wiary.

1. Dotychczas posługujących w naszym kościele lektorów dorosłych jak i tych, którzy do tej posługi chcieliby dołączyć zapraszamy na spotkanie w piątek 27.09. po Mszy św. wieczornej do sali św. Arnolda.

1. W sobotę 28.09. w Domu Dobrego Pasterza w ramach skupienia Szkoły Nowej Ewangelizacji odbędą się warsztaty teatralne prowadzone przez reżysera Teatru Franciszka z Katowic p. Mariusza Kozubka. Warsztaty o ewangelizacji przez teatr prowadzone są dla SNE, ale zapraszamy także innych zainteresowanych. Z racji ograniczonej ilości miejsc zainteresowanych prosimy o kontakt z o. Damianem.

1. Również w sobotę 28.09. Marianki pielgrzymują na diecezjalne spotkanie
    do Sanktuarium na Górze św. Anny.

1. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza wszystkich spragnionych pogłębienia relacji z Bogiem
    w Słowie na kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 11-13 października w Domu Dobrego Pasterza. Więcej szczegółów na ulotkach i plakatach.

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Marię Miśkiewicz
    z ul. Mickiewicza i Adama Kłopot z ul. Opawskiej. Wieczny odpoczynek …