Ogłoszenia Duszpasterskie 15-09-2019

1. Przeżywamy dziś uroczystość odpustu ku czci MB Bolesnej. Radujemy się obecnością wśród nas już dobrze nam znanego ks. Artura Godnarskiego, który głosi Słowo Boże. Dziękujemy za tę posługę i raz jeszcze za czas misji ewangelizacyjnych!

1. Z racji odpustu dzisiaj:

• po Mszach św. zapraszamy do zakupu ciasta i wzięcia udziału w loterii fantowej

• można wesprzeć inwestycje parafialne nabywając cegiełki – dziękujemy wszystkim
    na co dzień wspierającym parafialne dzieła!

• od godz. 15.00 w parku parafialnym rozpocznie się Festyn jak zawsze z wieloma atrakcjami dla ducha i ciała

• program na scenie: 15.00 powitanie – MBB pod krzyżem (modlitwa koronką) 15.30 polskie szlagiery – wspólne śpiewanie, 16.45 – czas dla młodych muzyków, ok. 17.45/18.00 – konkurs wiedzy o parafii, 18.45 – losowanie nagród
    z cegiełek

• strefa dla dzieci (zabawki dmuchane i gry prowadzone przez instruktorów Skautów Króla)

• strefa młodzieży (młodzi dla młodych)

• stoiska spożywcze (ciepłe posiłki, słodycze, napoje)

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach:

• w poniedziałek ku czci Ducha Świętego o godz. 17.30

• we wtorek do św. Józefa o godz. 17.30

• w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

• w czwartek Godzina Święta od godz. 17.00

1. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Chór HOSANNA we wtorek o 18.00 i piątek o 17.30

• Grupa Biblijna we wtorek o 19.00

• Mamita spotkanie młodych we wtorek po Mszy młodzieżowej

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.00

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. Rozpoczynamy już regularnie Msze św. szkolne

• dla młodzieży we wtorek o godz. 19.00

• dla dzieci w piątek o godz. 16.30

1. We wtorek 17.09. po Mszy św. młodzieżowej odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne dla młodzieży III roku przygotowania do bierzmowania – klasy 8 SP i 1 szkół ponadpodstawowych.

2. Zapisy dzieci klas 6 SP na I rok przygotowania do Bierzmowania w kolejną środę 25.09.
    w kościele o godz. 18.45. Zapraszamy dzieci i rodziców.

1. Rodziców dzieci z klas III SP, którzy chcą przygotowywać dzieci do I Komunii św. w naszej parafii zapraszamy na spotkanie informacyjne w środę 18 września o godz. 18.45
    w kościele. Obecność rodziców obowiązkowa!

1. W czwartek 19.09. druga z katechez w ramach Seminarium Odnowy Wiary. Początek o godz. 19.00 w sali Świętego Krzyża. Zapraszamy zainteresowanych.

1. W sobotę 22.09 – Odpust chorych; Chorych i starszych parafian zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 z błogosławieństwem Lourdzkim, a po niej spotkanie przy kawie i cieście.

1. W sobotę 20.09. wieczorem spotkanie dziękczynne dla uczestników tegorocznej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św., a po niej na spotkanie
    w parku parafialnym.

1. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza wszystkich spragnionych pogłębienia relacji z Bogiem
    w Słowie na kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 11-13 października w Domu Dobrego Pasterza. Więcej szczegółów na plakatach.