Ogłoszenia Duszpasterskie 04-08-2019

1. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• MAMITA dla młodych we wtorek o godz. 19.00

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.oo

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. We wtorek 06.08. przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

2. Tradycyjnie w sierpniu odbędzie się piesza pielgrzymka na Jasną Górę w tym roku w terminie 11- 17 sierpnia. Zachęcamy parafian, zwłaszcza młodzież do udziału w tych niezwykłych rekolekcjach w drodze. Zapisy zainteresowanych w kancelarii parafialnej.

3. Zachęcamy parafian do organizowania i przynoszenia fantów
    na loterie, które można składać do koszy ustawionych przy zakrystii lub do kancelarii parafialnej. Bardzo prosimy by fanty były nowe lub w bardzo dobrym stanie. Nie zbieramy odzieży, ani obuwia.

4. W sobotę rozpoczynają się kolonie parafialne w Międzybrodziu Żywieckim. Wyjazd dzieci w sobotę 10.08. o godz. 9.00 z parkingu przy Hali Nysa. Informujemy, że nie ma już miejsc wolnych.

5. Przypominamy, że jeszcze do końca sierpnia przyjmujemy intencje mszalne za żyjących na 2020 rok. Od września będziemy przyjmować już także intencje za zmarłych.

6. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w ostatnich dniach parafian: Władysławę Łuszczyńską z ul. Królowej Jadwigi, Janinę Zapotoczną z ul. KEN
    i Dariusza Rom z ul. Grzegorza z Sanoka. Wieczny odpoczynek …