Ogłoszenia Duszpasterska

1. Dzisiaj o 18.30 w kościele Wieczór Uwielbienia organizowany przez Szkołę Nowej Ewangelizacji. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• MAMITA dla młodych we wtorek o godz. 19.00

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.oo

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. Stowarzyszenie Apostolatu Cudownego Medalika organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy 27 lipca; wyjazd o godz. 5.00. Szczegółowe informacje
    w gablocie obok kościoła.

2. W przyszłą niedzielę 28.07. z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców po każdej Mszy św. poświęcimy samochody i inne pojazdy. Przy tej okazji zbierana będzie ofiara na zakup środków transportu dla misjonarzy.

3. Tradycyjnie w sierpniu odbędzie się piesza pielgrzymka na Jasną Górę w tym roku w terminie 11- 17 sierpnia. Zachęcamy parafian, zwłaszcza młodzież do udziału w tych niezwykłych rekolekcjach w drodze.

• zapisy zainteresowanych w kancelarii parafialnej

• spotkanie organizacyjne w niedzielę 28 lipca o godz. 16.00 w sali Świętego Krzyża

1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu przyjmujemy intencje mszalne za żyjących na nowy rok kalendarzowy. Obchodzących w kolejnym roku ważne rocznice, jubileusze zachęcamy do rezerwacji intencji.

2. Rozpoczynamy przygotowania do loterii fantowej, która od lat towarzyszy naszemu odpustowi. Zachęcamy parafian do organizowania i przynoszenia fantów
    do koszy, które będą ustawione przy zakrystii lub do kancelarii parafialnej. Bardzo prosimy by fanty były nowe lub w bardzo dobrym stanie. Nie zbieramy odzieży, ani obuwia.

3. Dziękujemy za ofiary składane na tace i przelewane bezpośrednio na konto parafii. W tym czasie podejmujemy prace modernizacyjne przy ogrzewaniu kościoła,
    a także chcemy uporządkować plac zabaw w parku parafialnym.

4. W Gościu Niedzielnym można przeczytać ciekawy artykuł mówiący o zjeździe misjonarzy jaki odbył się w naszej zakonnej wspólnocie 2 tygodnie temu.

5. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Kazimierza Szacika z ul. 11 listopada, Pelagię Konieczną z ul. Fredry i Michalinę Kasprzyk
    z ul. Grzegorza z Sanoka. Wieczny odpoczynek…