1. Gościmy pośród nad misjonarzy i misjonarki przebywających w tych dniach na urlopach w Polsce. Życzymy im mocy Ducha Świętego i ludzkich sił na kolejne lata misyjnej posługi! Szczególne gratulacje i życzenia kierujemy w stronę jubilatów ślubów zakonnych i święceń kapłańskich.

2. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Apostolstwo Dobrej Śmierci w środę po wieczornej Mszy św. w parku

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.oo

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. W najbliższą sobotę 13.07. przypada kolejny dzień Fatimski. Zapraszamy na procesję różańcową do parku parafialnego na godz. 20.00. Msza św. w kościele ok. godz. 20.50.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli adorację nocną z piątku na sobotę.

3. Informujemy, że przyjmujemy już intencje za żyjących na nowy rok kalendarzowy. Przez lipiec i sierpień przyjmujemy tylko intencje za żywych (imieniny, urodziny, rocznicowe).

4. Rodzicom, których dzieci wyjeżdżają w sierpniu na kolonie parafialne do Międzybrodzia przypominamy, że do 15.07. należy dostarczyć do kancelarii parafialnej konieczne dokumenty i uregulować płatności.

5. Stowarzyszenie Apostolatu Cudownego Medalika organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy 27 lipca; wyjazd o godz. 5.00. Szczegółowe informacje w gablocie obok kościoła.

6. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłe w tych dniach parafianki: Zofię Grochalską z ul. Kwiatowej i Ewę Kutrzeba z ul. Gałczyńskiego. Wieczny odpoczynek …