Ogłoszenia Duszpasterskie 23-06-2019

1. Rozpoczęliśmy okres wakacyjny, czas urlopów i wypoczynku. Udając się na urlopy pamiętajmy o udziale we Mszy św. W czasie wakacji nie ma Mszy szkolnej i młodzieżowej oraz popołudniowych nabożeństw.

1. Do czwartku włącznie w ramach tzw. oktawy Bożego ciała każdego dnia procesja Eucharystyczna w łączności z nabożeństwem o 17.30.

1. Wszystkich pragnących rozbudzić jeszcze bardziej swoją relację z Bogiem zapraszamy na kurs ewangelizacyjny NOWE ŻYCIE, który odbędzie się przy parafii w dniach 28-30 czerwca. Zapisy i więcej informacji w kancelarii parafialnej.

1. Jako jeden z owoców Misji Świętych pragniemy wprowadzić na stałe nocną adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie każdorazowo w noc z I piątku na I sobotę miesiąca. Osoby, grupy, które chcą podjąć adorację w nocy z 5/6 lipca prosimy o zgłoszenia w kancelarii.

1. W tym tygodniu przypadają trzy uroczystości liturgiczne:

• w poniedziałek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

• w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

• w sobotę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

• w piątek i w sobotę dodatkowe Msze św. o godz. 10.00

1. W tym tygodniu mają swoje spotkania:

• Grupa Miłosierdzia w środę o godz. 10.00

• Apostolstwo Cudownego Medalika w czwartek po Mszy wieczornej

• Odnowa w Duchu Świętym w czwartek o godz. 19.oo

• Szkoła Nowej Ewangelizacji w piątek o godz. 19.30

1. Informujemy, że od lipca będziemy przyjmować intencje za żyjących na nowy rok kalendarzowy. Przez lipiec i sierpień przyjmować będziemy tylko intencje za żywych (imieniny, urodziny, rocznicowe).

1. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie już tradycyjnie organizuje piknik propagujący ideę rodzicielstwa zastępczego. Piknik odbędzie się w naszym parku parafialnym
    w niedziele 30 czerwca w godzinach 14.00 – 18.00. Serdecznie zapraszamy!

1. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą parafiankę: Janinę Czarnecką
    z ul. Korfantego. Wieczny odpoczynek …