Ogłoszenia Duszpasterskie 02-05-2019

1. Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Trwamy też w nowennie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego i naszymi misjami. Zapraszamy więc do wspólnej modlitwy.

• dzisiaj nabożeństwo o 16.15

• w tygodniu o 17.00 adoracja w intencji misji o 17.40 modlitwa litanią do NSPJ

1. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca

• Nabożeństwa wg stałego porządku

• w piątek o 15.00 Msza św. ku czci Bożego Miłosierdzia

1. Młodych, którzy przyjęli w ubiegłą niedzielę sakrament bierzmowania zapraszamy we wtorek 04.06 na Msze św. dziękczynną o godz. 19.00. Po Mszy św. rozdanie świadectw bierzmowania i pamiątek przyjęcia sakramentu.

1. W środę 05.06. odbędzie się pielgrzymka do Lichenia. Wyjazd o godz. 5.30 z parkingu przed kościołem, powrót w późnych godzinach wieczornych. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc – zainteresowanych zapraszamy do zakrystii albo w poniedziałek do kancelarii.

1. Rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie parafialne do Międzybrodzia zapraszamy
    na zebranie w środę 5 czerwca na godz. 19.00 do kościoła.

1. Młodzież I roku przygotowania do bierzmowania w raz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. szkolną w piątek 07.06. na godz. 16.30.

1. Już za tydzień rozpoczynamy w naszej wspólnocie parafialnej MISJE EWANGELIZACYJNE. Podajemy więc raz jeszcze najważniejsze informacje dotyczące tego czasu:

• Niedziele misyjne 9 i 16 czerwca: Msze w kościele 7.30, 9.00, 17.00 i 20.00 z kazaniem misyjnym, Msza inaugurująca i zamykająca misje na Hali o godz. 11.00

• Od niedzielnego wieczoru 9.06. do porannej Mszy św. w niedzielę 16.06. trwać będzie adoracja Jezusa w NS z przerwami na Msze św.

• Poranki w tygodniu każdego dnia o 9.00 prowadzona adoracja z Jutrznią i o 10.00 Msza św. z nauką (poniedziałek – czwartek w kościele, piątek i sobota na Hali)

• Wieczory w kościele o 18.00 Msza św. bez nauki (czwartek 13.06. o 17.00 różaniec fatimski w parku) Hala – 19.00 – Część kulturalna (koncert, … ok. 20.00 część dla ducha)

• czwartek – ewangelizacja w Hospicjum, Szpitalu …

• sakrament chorych – piątek Msza św. o 10.00 na Hali