Komunikat związany z decyzją rządu RP i informacją Kurii Biskupiej z dnia 09.04.2020

Drodzy Parafianie!

Do dzisiaj mieliśmy odrobinę nadziei, że od Świąt Zmartwychwstania Pańskiego uda nam się wrócić do zmniejszonych restrykcji i spotkać w kościele w grupach do 50 osób. Dzisiejszy komunikat nie pozostawia złudzeń, podtrzymując dotychczasowe obostrzenia, które pozwalają na obecność w kościele do 5 osób.

Dlatego informujemy, że dokonane zapisy na Msze niedzielne i świąteczne są nieaktualne.

Wejście na liturgię do 19.04. pozostaje tylko dla osób związanych z zamówioną intencją Mszy św. z limitem do 5 osób w kościele.

Msze św. pozostaną więc w następującym porządku:

Niedziela Zmartwychwstania i Poniedziałek Wielkanocny: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 15.00, 17.00 i 20.00

Dni powszednie od wtorku: 7.00 i 18.00

Pozostałe szczegółowe informacje będziemy podawać na bieżąco.

W imieniu wszystkich duszpasterzy naszej parafii życzę Wam, by mimo tych trudnych chwil czas Paschy Jezusa był dla ans wszystkim odnowieniem z Nim naszej bliskości. Zapraszam do łączności z parafią przez transmisje prowadzone na stronie internetowej w zakładce „kościół na żywo” i na profilu parafii na Facebooku.

o. Damian SVD