Ogłoszenia Duszpasterskie 19-05-2019

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w nabożeństwach majowych

• w niedziele o 16.15

• w tygodniu o 17.00 cicha adoracja w intencji misji, a o 17.30 nabożeństwo

1. Zapraszamy również dzisiaj o 18.30 na kolejny Wieczór Uwielbienia prowadzony przez wspólnotę SNE.

2. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek 20 maja o godz. 19.15.

3. O. Hubert zaprasza młodzież ze swojej grupy przygotowania do bierzmowania na spotkanie w środę 22.05.

4. W niedzielę 26 maja w czasie dodatkowej Mszy św. o godz. 15.00 Ks. Biskup Paweł Stobrawa udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej
    i okolicznych parafii. Przygotowujących się do sakramentu zapraszamy:

• we wtorek na Mszę młodzieżową o 19.00

• w czwartek o 19.00 próba samej młodzieży

• w piątek o 19.00 próba młodzieży z świadkami

1. W przyszłą niedzielę 26.05. Msza św. o 12.00 odprawiona będzie w intencji wszystkich Matek naszej parafii.

2. Nasze zgromadzenie Misjonarzy Werbistów świętujemy w tym roku 100-lecie przybycia do Polski i 20 rocznicę beatyfikacji naszych współbraci męczenników. Z tej racji odbędą się uroczystości w sanktuarium w Licheniu
    5 czerwca br. Zainteresowanych udziałem w tych uroczystościach i w pielgrzymce
    do Lichenia prosimy o zgłoszenia w kancelarii parafialnej. Więcej szczegółów na plakatach i w kancelarii.

3. W niedzielę 9 czerwca rozpoczniemy Misje Ewangelizacyjne w naszej parafii
    i naszym mieście. Prosimy o rezerwacje w kalendarzach tygodniach 9-16 czerwca. Dziękujemy za zebraną dzisiaj tacę, która w całości wspierać będzie organizację misji. Po więcej informacji nt misji odsyłamy do dodatkowego biuletynu, który wyłożony jest na stolikach.

4. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tych dniach parafian: Ireneusza Chodynieckiego z ul. Osmańczyka i Janinę Zima z ul. KEN. Wieczny odpoczynek …